Zadbaj o dietę swojego mężczyzny

Zadbaj o dietę swojego mężczyzny

Kobiety często mają problem, że tutaj jest czegoś za dużo, a tam czegoś za mało. Niestety jesteśmy przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu i jesteśmy w stanie poświęcić naprawdę dużo, żeby nasz problem został ostatecznie wyeliminowany. Musimy jednak pamiętać, że nie tylko nasza powinna być istotna, jeśli w naszym otoczeniu są mężczyźni zadbajmy też oto, co oni jedzą, bo mężczyźni nie przywiązują zbytniej uwagi do swojej diety.
Wiele osób, szczególnie starszych uważa, że mężczyzna może jeść więcej i co najważniejsze bardziej niezdrów niż kobieta. Niestety jest to bardzo błędny pogląd, zwłaszcza, jeśli spojrzymy na statystyki, które wyraźnie pokazują, że mężczyźni częściej umierają z powodu chorób serca, ale również mają ogromny problem z otyłością brzuszną.
Dieta mężczyzny musi być bogatsza w kalorie, ale tylko wtedy, gdy mężczyzna wykonuje intensywną pracę i uprawia sport. Jeśli siedzi cały dzień przed komputerem nie musi spożywać takiej liczby kalorii, chociaż wciąż na pewno ma większe zapotrzebowanie na energię, niż kobieta pracująca w pozycji siedzącej i nieuprawiająca sportu.