Dieta dla czterdziestolatków

Dieta dla czterdziestolatków

Żeby skutecznie stracić zbędne kilogramy będąc czterdziestolatkiem, należy spożywać przez dziesięć dni kaszę z warzywami i olejem lnianym. Taka dieta to idealne połączenie niewielkiej ilości kalorii z dużą dawką błonnika. Dzięki takiej mieszance szybko i trwale stracisz niepotrzebne kilogramy. Olej lniany do źródło witaminy E i kwasów tłuszczowych, a w dodatku zapewni uczucie sytości. Tak dobrane składniki mają zbawienny wpływ na skórę, która przestaje być zwiotczała i wysuszona, oraz na zauważalną redukcję zmarszczek, które zostają wypełnione i wygładzone.
Przez kolejne trzy dni winno się jeść ryby będące zastrzykiem witaminy D3 chroniącej przed osteoporozą. Spożywanie ryb jest także równoznaczne z przyswajaniem jodu działającego korzystnie na szybką przemianę materii i minimalizującego zagrożenie efektem jo-jo.
Jeżeli chodzi o najczęściej popełniane błędy, są nimi głodówki w ciągu dnia i najadanie się wieczorem, w związku z czym metabolizm zwalnia i organizm zaczyna gromadzić zbędny tłuszcz.