Dieta dla trzydziestolatków

Dieta dla trzydziestolatków

Aby skutecznie stracić zbędne kilogramy, winno się spożywać przez dziesięć dni gotowaną kaszę z serwatką i warzywami. Tak skonstruowany posiłek zdecydowanie poprawi metabolizm aż o trzydzieści procent. Mają w tym swój udział tak zwane białka serwatkowe, ponieważ do ich strawienia organizm wykorzystuje znacznie większą ilość energii niż przy innym rodzaju białka i w efekcie korzysta z zapasów tłuszczu, który nie jest nam potrzebny.
Serwatka ma także niezwykle zbawienny wpływ na skórę (staje się ona zauważalnie gładsza i bardziej jędrna), a także na paznokcie, włosy i redukcję cellulitu. Z kolei pozostałe ingredienty, czyli kasza i warzywa bogate w błonnik, przyczyniają się do mniejszego wchłaniania tłuszczy oraz lepszej pracy jelit.
Posiłki spożywane przez następne trzy dni powinny obfitować w białko, które znajdziemy chociażby w chudych wędlinach, jajach oraz w mleku. Jeżeli chodzi o najczęściej popełniane błędy, jest to odchudzanie się przy wątpliwej pomocy kawy i małych ilości potraw o nieprzemyślanym składzie.